Byt 3+1 Trnava SK

Vizualizace


Realizace


Popis

Zde jsme s majitelem řešili obývací prostor s kuchyňským koutem. Nosných prvků je tady víc. Nechtěl klidný interiér v jemných barvách, ale spíš výrazný interiér v modrošedých barvách. Tapeta jako základní prvek vytváří iluzi na stěně a dodává na důležitosti stěny. Kovový jídelní kulatý stůl s mramorovou deskou a čalouněné sametové židle dodávají na vážnosti. Designová betonová lampa nad jídelním jako designový prvek. 

Základem byla sedací souprava, kterou jsme vybrali Natuzzi - Autentico v modrém semišovém potahu a k tomu konferenční stoleček s mramorovou deskou rovněž Natuzzi - Sole. Koberec - Kika. Všude jsme použili kulaté tvary. Jídelní stůl, konferenční stůl a také stropní světla v dřevěném rámu od slovenského výrobce Ledco - woodLED ROUND 600. Béžové závěsy a bílé záclony až na zem působí vzdušně a celý prostor nepůsobí tak tvrdě.

Kuchyňská linka v černém matu s bílou kompaktní pracovní deskou v dekoru břidlice působí velmi elegantně ve spojení s podlahou v dekoru dub a nábytkem od italského výrobce Natuzzi. Horní skříňky jsou pak v dekoru Béžová kamenná, spotřebiče pak od výrobce Miele. Černý granitový dřez Franke. Zásuvky s bílým rámečkem a černou výplní pak ABB - Levit. V boční části kuchyňské linky je mini bar.