Chata Buková SK

Majitelé koupili starou chatu a vystavěli na jejich původních základech chatu novou na dvě podlaží, která je v blízkosti přehrady ve vesničce Buková na Slovensku. Požadavky byly jednoduché. Udělat chatu tak, aby byla prostorná pro více lidí zároveň vzdušná s použitím přírodních dekorů a aby mohli do ní zakomponovat některé prvky, které mají rádi z dob minulých. 

V přízemí i v patře se nachází koupelna obě jsou ve stejném designu. Chtěli jsme je udělat stejně aby prostor působil kompaktně a jednoduše. Proto nosná prvek je obklad a dlažba od španělského výrobce Apavisa - Natura white v dekoru kámen a o rozměru 60x60 cm. Nebojte se dávat do malých koupelen takto velké rozměry. Tyto čtvercové obklady naopak koupelnu opticky zvetší a jsou velmi nadčasové. Deska s šuplíkem na míru z lamina v dekoru bílá lesk a Dub Nebraska, který seo pakuje v celém domě. Umyvadlo o českého výrobce Sapho - Gocce a baterie Hansgrohe - Focus v materiálu chromDoplňky a kliky od dveří jsme zvolili akcentní černé. Velké zrcadlo v rámu dodává atmosféru.

Naproti umyvadla je prostorný sprchový kout o rozměru 1400 x 900 mm s posuvným sprchovýma dveřmi na míru od místního výrobce majitelů. Nástěnná sprchová baterie s hlavovou sprchou a termostatem je opět od německého výrobce Hansgrohe. Dveře jsou od místní firmy Ka-na-py interiér.

WC a sanita v koupelnách je od značky Laufen, drobné doplňky pak od české firmy Bementa.