Feng Shui

Prostor podle Feng shui.

Už když jsem byla malá, tak jsem věděla, že pokud jednou budu tvořit lidem bydlení nebo pracovní prostor, tak nebudu typický architekt, designer, který navrhuje a tvoří prostor podle pravidel a materiálů, které se právě nosí  a všude opakuje. Škola mě moc nebavila a přišlo mi že studium je velmi striktní a pro mě vůbec nepochopitelné, protože jsem spoustu věcí vnímala a cítila jinak, nešlo to vysvětlit ani chytit rukou, ale někde uvnitř v sobě jsem věděla, že svou práci budu dělat jiným způsobem. Už kdysi jsem objevila tyto schopnosti vnímání a s věkem se jen a jen prohlubovaly. 

Pak mi do cesty přišlo toto učení, které mi vysvětlilo vše, co jsem do té doby cítila, ale nedovedla jsem to popsat. Najednou mi vše začalo dávat smysl.

Před několika lety název Architect of souls - Architekt duší, který vytváří prostor pro duši. Už na začátku si diagnostikuji klienta nebo celou firemní skupinu a podle toho co vidím a vnímám, vytvářím prostor, design pro něj nebo pro celou skupinu lidí. 

Proto dnes vše co tvořím, provádím na základě učení Feng shui, nejde jen o to zvolit příslušné techniky a použít určitá pravidla, musíte také chápat a cítit jak energie prostoru kolem nás funguje. A na tom moje práce stojí. Díky tomuto vnímání a znalostem Vám mohu vytvářet harmonické bydlení nebo kanceláře, zahrady nebo jen napravit prostor kolem Vás, tak aby prostor pracoval pro Vás. 

Pomáhám lidem nastavit prostor a vytvářím tím tak nový příběh, který chcete žít. :-)

Zažij to teď.