O mně


To, v čem žijeme a pracujeme, odráží náš vnitřní stav duše. Na základě vnitřního nastavení klienta (nebo skupinky lidí) navrhuji nebo napravuji prostor kolem něj. Často vidím to, co on nebo ona sama nevidí, pracuji tak, aby výsledný pocit z prostou byl ten nejšťastnější pocit, co může člověk zažít, a to je pocit RADOSTI.  Nejde popsat ani chytit, je to jen pocit, který ve Vás zůstane napořád.

Včerejšek tvoří dnešek.

Při svém práci používám aktuální verze softwarů ArchiCAD, Artlantis, Revit a neustále se zdokonaluji formou různých kurzů, školení a seminářů, které také sama pořádám právě proto, abych Vám mohla nabídnout ty nejlepší služby a poskytnout široké spektrum informací. 

Vystudovala jsem Vysokou školu Báňskou obor architektura a stavitelství a průmyslové stavby. Interiér, design a 3D modelování je mým koníčkem, tak i zaměstnáním. Ráda tvořím bydlení rodinám nebo kanceláře zaměstnancům, protože věřím, že když tvoříte s láskou a respektem k lidem pro které tvoříte prostor, tak se Vám tato energie násobně vrátí. 

Jak Pracuji?

Co udělat předtím než mě oslovíte?

Než mě oslovíte připravte si prosím rozpočet se kterým budeme pracovat. Je nutné na začátku vědět, jaké prostředky máme k dispozici, abychom šetřili časem a já Vám nepředkládala řešení, která nejsou proveditelná.

Udělejte v sobě rozhodnutí, že spolupráci myslíte opravdu vážně. Obvykle spolupráce může trvat od návrhu až po realizaci 2-12 měsíců a samotný proces od začátku obnáší spoustu energie, emocí, otázek a hlavně času, který obě strany musí do projektu vložit a který se Vám na konci našeho společného úsilí násobně vrátí.

Jaké projekty preferuji a proč?

Pokud jste dostali doporučení nebo Vás moje tvorba a realizace oslovila, ráda Vám pomohu vytvořit prostor pro Vaši duši, nebudu však kopírovat něco, co si klient přinese na obrázku nebo nebudu svou nabídku podřizovat nízké ceně, slevám apod.

Preferuji komplexní prostory tj. Dům, byt, celé patro rodinného domu nebo administrativní kanceláře. Každé obydlí je komplexní bytost, kde jedna místnost má vliv na druhou, ve výsledku vše se vším souvisí, čili pokud si klient přeje věnovat pozornost pouze kuchyňskému prostoru v domě, tak z mého pohledu je to velmi neefektivní řešení. 

Ve spolupráci si zakládám na vzájemném respektu, úctě a naslouchání. Čas od času se setkám s velmi specifickým zadáním nebo náročnějším klientem a v takovém případě to chce ve spolupráci maximální důvěru a snahu vše vykomunikovat a pochopit. :)

Kolik mě to bude stát?

Cenová nabídka je vždy individuální na základě rozsahu práce, který stanovím na základě úvodní konzultace s klientem. Zde vyplyne jaká je představa klienta o budoucím prostoru a jaké má přání a požadavky. Zde uvádím zhruba cenu za návrh pro představu:

Byt 70m2 - 37 500 Kč

RD 120m2 - 54 000 Kč

Výběr ze tří balíčků

Basic úvodní konzultace, vytvoření 3D modelu (nový stav), 2x online konzultace (1,5hod) v průběhu modelování, výsledek práce: půdorys, fotorealistické 3D vizualizace místností (do 4 fotek) výběru dodavatelů.

Standard úvodní konzultace, zaměření místností, vytvoření 3D modelu (stávající stav x nový stav), 5x online konzultace (1,5hod) v průběhu modelování výsledek práce: půdorys, fotorealistické 3D vizualizace místností (do 10 fotek), výkresová dokumentace pro profese výběru dodavatelů, komunikace s dodavateli.

Exclusive úvodní konzultace 80hodin práce (standard + neomezené konzultace, konzultace výběru dodavatelů, komunikace s dodavateli, exkluzivní úprava vizualizací (okamžitá změna 3D modelu dle přání zákazníka).

Hodinová sazba za konzultaci je 750 Kč/h  + doprava 10 Kč/Km